آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / تولید پتو سربازی در تهران

تولید پتو سربازی در تهران

تولید پتو سربازی در ایران محصولات خود را به شکل کاملا صنعتی و با تجهیزات و دانش روز دنیا تولید می کند. لذا انواع پتو ایرانی با کیفیتی قابل مقایسه با برند های خارجی از خطوط ولید خارج شده و سپس با بسته بندی های شکیل و مناسب راهی بازارهای فروش می شود.

تولیدی انواع پتو در ایران

این روزها برند های زیادی در ایران در زمینه تولید انواع پتو فعالیت دارند و نبض بازار داخلی به دست محصولات ایرانی می باشد و مشتریان با توجه به کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب به خرید محصولات ایرانی سوق داده می شوند و همین موضوع عامل مهمی برای گسترش و پیشرفت برند های ایرانی می باشد.
تولیدی انواع پتو محصولات متنوعی از جمله پتو حوله ای، پتو نمدی، پتو سربازی، پتو نوزاد و … راهی بازارهای فروش می کند و تمامی نیاز بازار را به خوبی پاسخ می دهد.

تولید پتو سربازی

تولید پتو سربازی ایرانی

پتو سربازی یکی از انواع پرتقاضا پتو می باشد که در برند های ایرانی با بهترین کیفیت تولید می شود. پتو سربازی با متریال های مختلفی و در ابعاد استاندارد تولید می شود. اصلی ترین ویژگی پتو های سربازی منافذ کم و بافتی منسجم می باشد و به همین سبب عموما این پتو به شکل پرز کوتاه تولید می شود.
پتو سربازی ایرانی پس از خروج از خطوط تولید و طی کردن مرحله کنترل کیفیت، راهی بخش بسته بندی می شود و بدون دخالت بسته بندی شده و با بهترین شرایط در بازارهای فروش عرضه می شود.

تولید پتو سربازی

خرید پتو سربازی در تهران

انواع پتو سربازی در تهران و سایر شهرها و روستاهای ایرانی به شکل گسترده عرضه می شوند و مشتریان می توانند سفارش خود را از طریق سایت های معتبر به ثبت برسانند و با قیمت عمده در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرند.

منبع: حوله زرین ساپ

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایز پتو سربازی

فروش پتو نمدی سربازی

فروش پتو نمدی سربازی به صورت عمده، به عنوان روشی اقتصادی تر به نسبت دیگر …