آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / خرید پتو سربازی با قیمت عمده اینترنتی

خرید پتو سربازی با قیمت عمده اینترنتی

خرید پتو سربازی به صورت اینترنتی یکی از پرتقاضاترین روش های خرید و فروش می باشد که این روزها در بین مردم بیش از پیش رواج پیدا کرده است چرا که در این روش پتو سربازی درجه یک با کیفیت بالای محصول و بسته بندی با مناسب ترین شرایط قیمتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

انواع پتو تولید شده در ایران

این روزها برند های زیادی در زمینه تولید انواع پتو فعالیت می کنند و تولید و فروش این محصول به بازاری رقابتی و داغ تبدیل شده است و هر برند در تلاش است تا با تولید محصول با کیفیت تر و عرضه با قیمت مناسب تر از سایر برند ها پیشی بگیرد.

خرید پتو سربازی

عرضه پتو سربازی با قیمت عمده

پتو سربازی یکی از محصولات پرتقاضا می باشد که در برند های ایرانی به شکل عمده عرضه می شود این محصول از الیاف طبیعی به گونه ای تولید می شود که کمترین منافذ را داشته و با بافتی منسجم برای سردترین دما نیز مناسب می باشد. این محصول در ابعاد استاندارد تولید می شود تا برای افراد مختلف با شرایط وزنی و قدی متفاوت، مناسب باشد.

خرید پتو سربازی

خرید پتو سربازی تولید ایران

خرید و فروش انواع پتو سربازی عموما با قیمت عمده انجام می شود چرا که این نوع پتو برای سربازخانه ها، خوابگاه ها، گرم خانه ها و … با تعداد بالا خریداری می شود و خرید با قیمت عمده به صرفه تر و اقتصادی تر می باشد.

منبع: حوله زرین ساپ

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایز پتو سربازی

فروش پتو نمدی سربازی

فروش پتو نمدی سربازی به صورت عمده، به عنوان روشی اقتصادی تر به نسبت دیگر …