آراد برندینگ
خانه / پتو مسافرتی / خرید پتو مسافرتی به صورت عمده

خرید پتو مسافرتی به صورت عمده

خرید پتو مسافرتی به صورت عمده و با تیراژ بالا از مجموعه تولیدی زرین می تواند بسیار سود آور و مقرون به صرفه برای شما باشد .سفارش پتو مسافرتی از شهر های مختلف و هم چنین از کشور های مختلف دنیا در مجموعه زرین پذیرفته می شود.

پتو مسافرتی ارزان قیمت

پتو مسافرتی ارزان قیمت

پتو مسافرتی ارزان قیمت مجموعه زرین به عنوان یک محصول ویژه در کل کشور شناخته شده است محصولی که با قیمت ارزان خود می تواند امکان سود آوری را برای فروشندگان تسهیل نماید .قیمت ارزان تنها به یک طرح و مدل از پتو مسافرتی تولید شده در مجموعه زرین محدود نمی شود و می توان مدل های متفاوتی از پتو مسافرتی را متناسب با سطح کیفی که دارند با قیمتی ارزان و کاملا مقرون به صرفه خریداری نمود هر چه تعداد سفارشات پتو مسافرتی در این مجموعه بالا باشد کاهش قیمت نهایی به وضوح قابل مشاهده است .

خرید پتو مسافرتی به صورت عمده

خرید پتو مسافرتی به صورت عمده

پتو مسافرتی از آن قبیل کالاهای اساسی می باشد که امروزه در هر خانه ای به تعداد افراد وجود دارد و به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرد .جنس خاص و مقاوم پتو مسافرتی و حجم سبک آن موجب شده است که امکان حمل پتو آسان  باشد و بدون نیاز به پتو های ضخیم و سنگین از این محصول کاربردی استفاده کرد .خرید پتو مسافرتی به صورت عمده در مجموعه تولیدی زرین انجام می پذیرد .اگر هر گونه سوالی از لحاظ جنس و کیفیت پتو های این مجموعه دارید می توانید به راحتی با مشاوران فروش مجموعه تماس حاصل نمایید .

حراج پتو مسافرتی

حراج پتو مسافرتی

مجموعه تولیدی زرین یکی از با سابقه ترین تولید کنندگان انواع پتو در کشور می باشد .از زمانی که این مجموعه فعالیت فروش خود را به شهر ها و کشور های مختلف دنیا گسترش داده است توانسته است نظر مشتریان متعددی را به سوی خود جلب نماید .در موقعیت های خاصی از سال بر اساس برنامه ریزی های مدیریت مجموعه زرین ما شاهد حراج فصلی پتو مسافرتی و انواع پتو های مختلف در این مجموعه هستیم که این موجب می شود که امکان خرید عمده برای تمام مشتریان وجود داشته باشد .

پتو مسافرتی بچه گانه

پتو مسافرتی بچه گانه

پتو مسافرتی بچه گانه که متناسب با سن تمام کودکان در ابعاد مختلف تولید می گردد یکی از کاربردی ترین پتو ها می باشد که هر خانواده ای می تواند برای کودکان خود آن را خریداری نماید . البته بیشتر از طرح های فانتزی و رنگ های شاد متناسب با جنسیت نوزادان جهت تولید پتو های مسافرتی بچه گانه بهره گرفته می شود و می توان زیبایی خاص این محصول را همواره نکته ای مثبت به حساب آورد .

پتو مسافرتی دو رو

مرکز فروش پتو مسافپتو مسافرتی دو رورتی با قیمت مناسب

پتو مسافرتی دو رو از لحاظ ضخامت هیچ تفاوتی با سایر انواع پتو های مسافرتی ندارد و تنها طرح و رنگ این محصول متفاوت است .می توان الیاف پشمی درجه یک استفاده شده برای تولید این محصول را عامل اصلی و مهم درجه یک بودن کیفیت آن دانست پتو مسافرتی دو رو در  طیف های رنگی مختلف توسط مجموعه زرین به بازار عرضه می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی پتو مسافرتی

قیمت فروش پتو مسافرتی در مجموعه زرین ساپ

گروه تولیدی پتوی زرین به عنوان مرکز فعال فروش پتو مسافرتی توانایی این امر را …