آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / فروش پتو مینک عمده در مجموعه زرین

فروش پتو مینک عمده در مجموعه زرین

معمولا زمانی که مجموعه های تولیدی همچون زرین در کشور به فروش پتو مینک به صورت عمده می پردازند با نرخ پایین تری این محصول را به فروش می رسانند و این موضوع موجب می شود که رضایت خاطر مشتریان از خرید عمده پتو مینک بالا باشد.

قیمت پتو مینک

قیمت پتو مینک

هدف اصلی فعالیت مجموعه تولید کننده زرین در زمینه فروش پتو مینک در انواع مختلف این است که همواره محصولی تضمین شده و با کیفیت با قیمت مناسب به صورت مستقیم و از درب کارخانه در اختیار خریداران قرار گیرد .بسیاری از مشتریان مجموعه زرین از ابتدای آغاز به فعالیت این مجموعه در موقعیت های ویژه فروش عمده پتو ها ،نسبت به خرید اقدام نموده اند و از مزایای ویژه مجموعه زرین بهره مند گشته اند در واقع این افراد امروزه جزو مشتریان دائمی مجموعه زرین هستند  و سالیانه حجم چند تنی پتو مینک قیمت مناسب را خریداری می نمایند .

فروش پتو مینک عمده

فروش پتو مینک عمده

مجموعه تولید کننده زرین با مشاهده استقبال بالای مشتریان فعالیت فروش خود را گسترش داده است .شیوه فروش در این مجموعه به صورت اینترنتی می باشد با توجه به حمایت های تمام ایرانیان از پتو های مینک برند زرین و همچنین حمایت اغلب مشتریان خارجی از این برند تولید کننده ایرانی قدرت این مجموعه  در زمینه تولید انواع پتو ها بالا رفته است و موجب شده است که مجموعه زرین بیش از پیش از مدل های به روز و زیبا جهت تولید انواع پتو ها بهره بگیرد .

تولیدی پتو مینک

تولیدی پتو مینک

شرکت تولیدی زرین جزو معدود مجموعه های تولیدی ایرانی می باشد که توانسته است نظر مشتریان را نسبت به محصولات ایرانی مساعد کند و تمایل آنها را نسبت به خرید  افزایش دهد .در بخش تولیدی پتو مینک مجموعه زرین همواره از درجه یک ترین الیاف بهره گرفته می شود از هیچ گونه الیاف پلاستیکی که عامل اصلی  بروز مشکلات پوستی است استفاده نمی شود و همواره کارشناسان و ناظران در این مجموعه نسبت به مراحل تولید انواع پتو مینک توجه نشان می دهند .

 پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک نوع ضخیم و با کیفیتی از پتو سربازی می باشد که توسط اکثر ارگان های نظامی و سازمان های سپاهی و ارتشی خریداری می شود .البته امروزه استفاده از پتو سربازی مینک تنها به پادگان خلاصه نمی شود و می توان در اغلب خانه ها نیز استفاده از این نوع پتو ها را مشاهده کرد چون جنس الیافی که برای پتو های سربازی مینک استفاده می شوند از مقاومت بالایی برخوردارند و مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه آب رفتگی و پرزدهی قابل استفاده هستند .

پتو نمدی مینک

پتو نمدی مینک

انواع پتو های نمدی مینک با بهره گیری از دستگاه ها و ابزار های پیشرفته به صورت پرز دار تولید می گردند . در واقع سطح این نوع از پتو ها حالت پرز مانندی دارند به همین دلیل این نوع از پتو ها خاصیت گرمابخشی بالایی دارند .پتو های نمدی مینک توسط اکثر بیمارستان ها به صورت عمده و با تیراژ بالا خریداری می شود چون در بیمارستان ها به وفور  این محصول مورد استفاده است  .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پتو مینک به صورت عمده

خرید پتو مینک به صورت عمده

مجموعه تولیدی زرین مجهز ترین امکانات را برای تولید انواع پتو ها در نظر گرفته …