آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / قیمت پتو سربازی زرین

قیمت پتو سربازی زرین

قیمت پتو سربازی در مجموعه بزرگ زرین برای تمام مشتریان بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد . در واقع تمام عزیزان می توانند از راه دور و از طریق اینترنت نسبت به سفارش عمده پتو سربازی از مجموعه زرین اقدام نمایند و البته نسبت به کیفیت الیاف این نوع از پتو اطمینان کامل داشته باشند .

تولیدی پتو سربازی

تولیدی پتو سربازی

پتو سربازی های تولید شده در مجموعه با سابقه  زرین با توجه به تنوع بالایی که دارد می تواند جوابگوی تمام سلایق باشد . تنوع رنگی بسیاری متناسب با سربازان بخش سپاه ارتش نیروی دریایی و نیروی زمینی در مجموعه زرین تولید می گردد .جهت سفارش عمده این نوع از پتو های درجه یک می توانید از طریق تماس تلفنی با بخش فروش مجموعه در ارتباط باشید .پیش از خرید تمام اطلاعات در زمینه تولید پتو سربازی در کارخانجات زرین در اختیار مشتریان این مجموعه قرار می گیرد تا همگی بتوانند با اطمینان تمام نسبت به خرید اقدام نمایند .

قیمت پتو سربازی زرین

قیمت پتو سربازی زرین

مجموعه تولید کننده زرین با تعیین قیمت پتو سربازی متناسب با کیفیت تولید شده محصول مفتخر است که در تولید پتو سربازی و انواع پتو ها از درجه یک ترین و استاندارد ترین الیاف و نخ بهره می گیرد عملکرد مجموعه زرین در جهت ارتقا و بهبود سطح کیفی محصولات تولیدی همواره توجه رقیبان بسیاری را در بازار تجارت داخلی برانگیخته است البته قیمت های ارزان و مقرون به صرفه این مجموعه نیز سبب گشته است که مشتریان متعددی از اقصی نقاط کشور نسبت به خرید از این مجموعه اقدام نمایند .

فروش پتو سربازی

فروش پتو سربازی

فروش عمده پتو سربازی در بازار رقابتی امروزی از طریق راه های ارتباطی مستقیم با تولید کنندگان موفق و به نامی همچون زرین به راحتی  ممکن گشته است .صادرات پتو سربازی یک تجارت مطمئن و سود آور می باشد که بسیاری از افراد از این راه توانسته اند به بهترین مسیر اقتصادی نائل گردند .البته رسیدن به یک سود آوری مطلوب نیازمند تجربه بسیار و مهارت است که مجموعه تولید کننده زرین تمام زیر ساخت های مورد نیاز برای این موفقیت را با دقت بسیار طرح ریزی کرده است .

پتو سربازی نمدی

پتو سربازی نمدی

موارد مصرف از پتو سربازی نمدی تنها به زمان سربازی خلاصه نمی شود و بسیاری از افراد از این نوع از پتو ها برای کوهنوردی و گردشگری نیز استفاده می کنند  چون مقاومتی که الیاف این نوع از پتو ها دارند امکان استفاده از آنها را به مدت زمان طولانی برای تمام افراد فراهم می کند .پتو سربازی نمدی جنسی لطیف تر و نرم تر به نسبت سایر انواع پتو های سربازی دارد و بیشترین میزان خرید را به خود اختصاص داده است .

پتو سربازی ارتشی

پتو سربازی ارتشی

تولید کننده زرین پتو سربازی ارتشی را با دوام بالا تولید می نماید این مجموعه نسبت به جزئیات مراحلی که جهت تولید این نوع از پتو ها سپری می شود توجه ویژه ای نشان می دهد و تمام کارکنان مجموعه با وجدان و حرفه ای کار خود را پیش می برند و خوشبختانه از سوی مشتریان مجموعه زرین هیچ گونه نارضایتی مشاهده نشده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پتو سربازی

پتو سربازی ارزان زرین

مجموعه تولید کننده زرین با تعیین قیمت هایی پایین تر و دقت بسیار در تعیین …